Круглий стіл «Стратегія реформування системи виконання судових рішень»

11 грудня 2015 року у Львові відбувся круглий стіл, організований Відділенням АПУ у Львівській області за підтримки АО “Матвіїв і Партнери”, на якому обговорювали внесення змін до чинного законодавства про виконання судових рішень.

У круглому столі взяв участь Сергій Матвіїв, Голова Відділення АПУ у Львівській області, керуючий партнер АО «Матвіїв і партнери»;  Ярослав Жукровський, начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Модератором круглого столу виступив Юліан Хорунжий, член Правління Асоціації правників України, партнер ЮФ «Аріо Кепітал Груп».

Були присутні адвокати, різного роду спеціалісти, Тарас Рим, суддя Господарського суду Львівської області, Володимир Кравчук,  суддя Львівського окружного адміністративного суду, а також партнери АО «Матвіїв і партнери» Роксолана Костур і Тарас Равлюк.

Відділення АПУ у Львівській області та команда АО «Матвіїв і Партнери» висловлюють щиру подяку всім, хто долучився до заходу та сподіваємось на подальшу співпрацю!

2016-04-24T16:17:58+00:00 December 12, 2015|