Matviyiv and Partners – креативний партнер IX Західноукраїнського юридичного форуму

28-29 березня у Львові відбувся найбільший регіональний захід — Західноукраїнський юридичний форум, який вже в дев’ятий раз збирає лідерів правничого ринку.

Перший день форуму був присвячений обговоренню двох ключових тем: взаємодія та подолання відриву між правничою освітою та практичною діяльністю юриста та  інвестиційний клімат юридичного ринку країни.

На відкритті заходу виступили члени Правління Асоціації правників, зокрема Голова Відділення АПУ у Львівській області Роксолана Костур.

«Дуже рада бачити багато друзів, колег. Також бачу й незнайомі обличчі, а це значить, що форум збільшує свою аудиторію. Тем для обговорення є дуже багато, тому не так давно Західноукраїнський форум триває 2 дні. Бажаю не тільки плідної роботи, а й гарного настрою!», — зауважила пані Роксолана.

Інвестиційний клімат та актуальні практики при вирішенні міжнародних комерційних спорів обговорили на другій сесії, модератором якої виступив Сергій Матвіїв, керуючий партнер Matviyiv and Partners.

Сергій Матвіїв на цифрах пояснив, чому роботи з супроводу інвестицій у юристів Західного регіону України багато і буде ще більше.

Другий день заходу розпочався не з кави та подарував хороший настрій на весь день.

Перша сесія другого дня була присвячена процесуальним кодексам та результатам руху, а модерували її Роксолана Костур та Довидас Віткаускас, керівник Проекту ЄС «ПРАВО-JUSTICE».

«Не так давно ми працюємо за новими Цивільним та Господарським процесуальними кодексами України. За цей час, особи, які були причетні до процесу та зробили для себе певні висновки», — розпочала пані Роксолана.

Про завідомо безпідставні відводи, підтвердження повноважень адвоката на представництво в суді, дискреційні повноваження суду в адміністративній юрисдикції, допустимість доказів та про перші результати з моніторингу імплементації Цивільного та Господарського процесуальних кодексів говорили із  Олег Качмар, Андрій Кравчук, Роман Чумак та Вікторія Бучківська.

Відійшовши від офіційної частини заходу, хочемо сказати, що Matviyiv & Partners слів на вітер не кидають. 100 учасників IX Західноукраїнського юридичного форуму були у відмінному настрої, бо частували по-львівськи.

У Львові люблять Кір Рояль. Коли якість і передбачуваність ігристого брюту поєднується з яскравою особистістю смородинового лікеру, це як дует глибокої юридичної експертизи і унікальної регіональної специфіки.

Matviyiv & Partners точно знаються на вподобаннях юридичного ринку регіону.

2019-04-11T17:23:04+00:00 March 30, 2019|