Matviyiv & Partners презентує позиціонування бренда і оновлений фірмовий стиль

Новий брендинг Matviyiv & Partners (M&P) – це синергія смислової та візуальної комунікації фірми зі світом. Команда Matviyiv & Partners не тільки представила оновлену айдентику, а й актуалізувала вектор розвитку бренда.

Новий брендинг M&P розповідає наповнені змістом історії про смисли і цінності Matviyiv & Partners у множинності форматів. Історія трансформації M&P розпочалася з усвідомлення того, чим точно не є юридичний бренд для наших клієнтів.

Юридичний бренд не є безлицим супермаркетом послуг. Клієнт не «додає» юриста до он-лайн кошика щоб згодом «оформити» і «оплатити карткою». Юридичний бренд – це про довіру і спеціалізацію.

Юридичний бренд не є колекцією статуеток, премій і рейтингів. Замість інформації про твої рейтинги, клієнти збирають інформацію про твою роботу. Наскільки підготовленими юристи приходять до суду, і чи всяку правову позицію готові відстоювати, важить більше, ніж визнання фахового журналу. Юридичний бренд – це про результативність і справедливість.

Юридичний бренд не є лише про гроші. Цінують не скільки грошей ти вклав, а скільки особистого часу ти інвестував у добробут людей. Ми переконані, що частиною спільноти – фахової чи громадянської – є кожен. Юридичний бренд – це про лідерство та ініціативність.

Чому Matviyiv & Partners виглядають по-іншому?

Змінилися вектори економіки країни, і, що важливіше, бізнес-можливості окремих регіонів стали потужнішими. Західна Україна вийшла в лідери за комфортністю умов ведення бізнесу. Львівська область друга в Україні за показником інвестиційної ефективності. Економіка регіону змінилася, на це миттєво відреагував бізнес кількісно і якісно.

«Нові, експортно орієнтовані, прогресивні бізнеси з іноземними та локальними інвестиціями домінують у клієнтському портфелі фірми. Отже для M&P також настав час змінюватися і розповісти нашим клієнтам, що ми поділяємо їх цінності – довіру, спеціалізацію, результативність, ініціативність та лідерство», – коментує Сергій Матвіів, керуючий партнер M&P.

Ми спеціалізовані за географією, галузями та продуктами.

M&P спеціалізується на вирішенні спорів бізнесу Західного регіону України. Більше 16 років ми представляємо інтереси великих, малих та середніх підприємств західноукраїнського регіону, який об’єднує 4 з топ 5 областей з найсприятливішим бізнес-кліматом в Україні. M&P серед найкращих юридичних фірм Західного регіону та служить точкою входу на ринок Західної України для іноземних інвесторів.

Ми фокусуємося на галузях, які формують економічну стабільність регіону: сфера послуг, промисловість, сільське господарство, торгівля.

Ми ефективні для розвитку юридичного ринку регіону.

Команда M&P вмотивована формувати цивілізований і самодостатній юридичний ринок у Західному регіоні України як на рівні принципів ведення юридичного бізнесу, так і на рівні підготовки правників із затребуваними компетенціями. Очолюючи Львівське відділення найпотужнішої професійної організації – Асоціації правників України, партнери M&P поширюють сучасні практики ведення юридичного бізнесу у регіоні. Підтримуючи формування сучасних навчальних програм для Школи права УКУ, M&P інвестує у підготовку якісних юристів.

Ми корисні для спільноти регіону.

Представляючи інтереси бізнесу у регіоні, команда M&P вірна зобов’язанню балансувати інтереси бізнесу та громадян. Ми також долучаємось до захисту інтересів громадян під час виборчих процесів. Команда M&P – частина громади за добробут якої ми вболіваємо.

«Ми очікуємо, що позиціонування бренда і оновлена візуальна айдентика, підкреслять актуальність та корисність бренда M&P для клієнтів, юридичного ринку і спільноти регіону. Наші можливості стали потужнішими, а підходи до ведення юридичного бізнесу – сучаснішими. Оновлений бренд покликаний розповідати про це стильно, креативно та функціонально», – коментує Роксолана Костур, партнер M&P.

Оригінал статті доступний на сайті  Юридичної газети: http://yur-gazeta.com/golovna/matviyiv–partners-prezentue-pozicionuvannya-brenda-i-onovleniy-firmoviy-stil.html

 

2019-04-11T15:34:13+00:00 March 19, 2019|