Оглядово-тематичний семінар

Ірина П’ятковська, адвокат АО «Матвіїв і Партнери», взяла участь в оглядово- тематичному семінарі «КОРПОРАТИВНІ ВІДНОСИНИ В ТОВАРИСТВІ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ: КОРПОРАТИВНІ КОНФЛІКТИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. ВИНИКНЕННЯ. РОЗВ’ЯЗАННЯ. ВРЕГУЛЮВАННЯ КОРПОРАТИВНИХ СПОРІВ. СУДОВА ПРАКТИКА», який відбувся у Львові 08 серпня 2015р. в конференц-залі готелю «Євроготель».

Лекторами виступили суддя Львівського окружного адміністративного суду Кравчук Володимир Миколайович, суддя господарського суду Львівської області Матвіїв Ростислав Ігорович та Лукомська Олеся Василівна – головний спеціаліст управління забезпечення роботи першої судової палати Вищого господарського суду України, яка входить до складу робочої групи з підготовки проекту постанови Пленуму ВГСУ «Про деякі питання практики вирішення спорів, що виникають з корпоративних правовідносин».

На семінарі активно обговорювались такі питання, як проблеми правового статусу ТОВ, момент набуття права голосу, корпоративні права та зловживання ними, спадкування часток, загальні збори учасників та ускладнення в їх роботі, контроль за господарською діяльністю товариства, припинення участі і вступ до товариства нового учасника та багато інших.

Загалом захід носив як інформативний, аналітичний, повчальний, так і комунікативний, розвиваючий характер.

2016-04-24T16:32:09+00:00 August 10, 2015|