VI Міжнародний форум із захисту бізнесу

10 липня у Києві відбувся VI Міжнародний форум із захисту бізнесу за підтримки Юридичної практики. Адвокат, керівник офісу Matviyiv & Partners у місті Києві Юлія Лукошкіна була в числі учасників цього заходу.

На форумі обговорювались нюанси захисту активів бізнесу, зокрема від рейдерських посягань, та можливість мінімізації бізнес-ризиків. На прикладах реальних кейсів було розкрито превентивні заходи, які необхідно здійснювати у разі незаконних вимог контрагентів та правоохоронних органів. Також дискутували на тему взаємовідносин держави і бізнесу через призму формування Бюро економічної безпеки, ефективності та перспектив вдосконалення відносин.

Окрім того, була наведена актуальна практика Верховного Суду з питань забезпечення прав учасників кримінального провадження, оскарження реєстраційних дій стосовно перереєстрації права власності, оскарження рішень регулятора щодо виведення банків з ринку та оскарження штрафних санкцій (на прикладі АМКУ).

І на завершення були окреслені практичні аспекти витрат на правову допомогу, де погодились, що вагомими аспектами для визначення розміру гонорару є складність справи, кваліфікація і досвід адвоката.

Про ці та інші теми, котрі обговорювались на форумі, читайте на PRAVO.ua :

В ОФІСІ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА СТВОРЕНО ДІЄВУ СИСТЕМУ ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ

СИСТЕМНІ РИЗИКИ ДЛЯ БІЗНЕСУ ЗАЛИШАЮТЬСЯ — НА VI МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ ІЗ ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ ВИЗНАЧАЛИ БІЗНЕС-ЛАНДШАФТ УКРАЇНИ

ЧИ МОЖЛИВИЙ БІЗНЕС БЕЗ РИЗИКІВ

ЕКСПЕРТИ ДАЛИ ПОРАДИ, ЯК ПРОТИДІЯТИ РЕЙДЕРСТВУ ТА ЕФЕКТИВНО ЗАХИЩАТИ БІЗНЕС-АКТИВИ

ПРО БЕЗПЕКУ БІЗНЕСУ В ГЛОБАЛЬНОМУ МАСШТАБІ

VI МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ ІЗ ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ ЗАВЕРШИВСЯ ОБГОВОРЕННЯМ ТЕНДЕНЦІЙ СУДОВОЇ ПРАКТИКИ

2021-09-16T15:49:12+00:00 September 10, 2021|