VII Західноукраїнський юридичний форум

Адвокатське об’єднання «Матвіїв і Партнери»  – учасник VII Західноукраїнського юридичного форуму АПУ, який відбувся 1-3 червня в Івано-Франківську та Буковелі.

Перші два дні форуму відбулися в Пасажі Гартенберг (м. Івано-Франківськ), де учасники мали можливість обговорити питання реформи виконання рішення суду та навчання майбутніх юристів, реформи правосуддя, нових проектів процесуальних кодексів, ефективної процесуальної та позапроцесуальної комунікації,правових аспектів інвестиційного клімату.

Опісля цього всі вирушили у Буковель, де діючий президент АПУ презентував річний звіт Асоціації. Затим відбулися вибори нового складу Правління та Президента АПУ, яким став Андрій Стельмащук. Офіційна частина заходу перейшла в Президентський прийом, партнером якого виступило адвокатське об’єднання «Матвіїв і Партнери».

VII Західноукраїнський юридичний форум став платформою для нових знайомств, цікавих дискусій та обміну актуальною інформацією і досвідом між усіма учасниками заходу, а свіже повітря Буковелю буде ще довго живити нас позитивними емоціями та приємними спогадами.

2017-06-12T09:50:36+00:00 June 6, 2017|